KET Test

КЕТ Key

Це перший іспит з основної серії Cambridge English, який відповідає рівню Elementary або рівнями A1-A2 за шкалою CEFR. Іспит KET підтверджує володіння англійською мовою на базовому рівні, в межах навичок повсякденного спілкування.

Кет складається з 3 частин:

  • Читання і письмо / Reading and Writing
  • Аудіювання / Listening
  • Розмовна частина / Speaking

Кожна з частин оцінюється окремо від 100 до 150 балів.
Загальний бал визначається середнім арифметичним з усіх трьох частин:

  • від 100 до 119 балів відповідає рівню А1
  • від 120 до 139 рівню А2
  • від 140 до 150 рівню В1

Тривалість: 1 годинa

Частина 1 (містить питання з 1 по 6)

Завдання в цій частині буде полягати в роз’ясненні сенсу оголошення, знаку або короткого тексту або повідомлення які зазвичай зустрічаються на вокзалах, дорогах, в аеропортах, школах, магазинах і т. п.

Частина 2 (питання з 7 по 13)

Завдання другої частини призначені для перевірки розуміння короткого тексту. Вам нададуть три короткі тексти.Завдання відповісти на питання по цим текстам.

Частина 3 (питання з 14 по 18)

Ця частина складається з довгого тексту в обсязі близько 230 слів і 5 питань множинного вибору, тобто потрібно буде обрати достовірну відповідь з декількох варіантів.

Частина 4 (питання з 19 по 24)

За допомогою даного завдання перевіряється знання граматики. Воно полягає в читанні тексту з пропущеними словами та підборі правильного слова з трьох запропонованих варіантів.

Частина 5 (питання з 25 по 30)

Завдання даної частини тесту КЕТ – перевірка ваших знань по граматиці і лексичного запасу. Тут ви повинні будете прочитати невеликий текст і вставити в нього відсутні слова.

Частина 6 (питання 31)

В цій частині вам потрібно написати коротке повідомлення з 25–35 слів, наприклад, дружню листівку або записку. Кому і що потрібно написати – вам підкажуть інструкції.

Частина 7 (питання з 32)

В заключній частині вам потрібно написати коротку історію 35-45 слів відповідно до то що ви бачите на картинках.

Тривалість: приблизно 30 хвилин

Частина 1 (питання з 1 по 5)

Завдання першої частини аудіювання полягає в прослуховуванні п’яти коротких діалогів, сприйнятті інформації на слух і надання відповідей на питання до кожного діалогу.

Частина 2 (питання з 6 по 10)

У другій частині аудіювання ви повинні будете прослухати діалог і зафіксувати певну інформацію, заповнивши надану форму. Це можуть бути дати, цифри, ціни, слова і т. д.

Частина 3 (питання з 11 по 15)

В даному завданні вам знадобиться запам’ятати певну інформацію з неформальної бесіди двох людей і відповісти на поставлені вам питання, обравши достовірну відповідь з трьох можливих варіантів.

Частина 4 (питання з 16 по 20)

У четвертій частині аудіювання ви повинні будете прослухати 5 коротких діалогів і відповісти на одне питання по кожному з них.( вибір з трьох запропонованих варіантів)

Частина 5 (питання з 21 по 25)

Ви повинні будете прослухати діалог і об’єднати слова з двох наданих вам списків (наприклад, імена людей і страви, які вони вживали).

Говоріння складається попарно і перевіряється двома екзаменаторами.
Тривалість: 8–10 хвилин

Частина 1

На дану частину припадає 5–6 хвилин всього часу для даного розділу. Тут від вас буде потрібно продемонструвати своє вміння використовувати англійську мову при знайомстві з людьми. Вам необхідно буде надати загальну інформацію про себе, розповісти про свої інтереси або про повсякденне життя.

Частина 2

Ця частина триває 3–4 хвилини. Ви повинні будете поговорити з іншим кандидатом на тему, яка буде представлена у вигляді картинок . Вам потрібно буде обговорити з іншим кандидатом вашу точку зору.( наприклад різні види спорту або відпочінку)


Почати тестування