Вартість 2020-03-08T18:50:29+03:00

Вартість програми — проживання — харчування

Вартість програми:

Вартість оформлення складається з декількох етапів:

  • Отримання сертифікату рівень А2 або вище ( КЕТ) — 2600 грн ( 100 євро)  детальніше  в розділі корисна інформація https://agrosuccess.com.ua/services/
  • Оплата збору імміграційної служби Данії в Копенгагені  2920 данських крон (390 євро) — здійснюється до моменту подачі документів на оформлення дозволу на працевлаштування (квитанція про оплату обов’язкова)
  • Оплата консульського збору в Києві  1455 данських крон( 200 євро) +25 євро (здійснюється у візовому центрі безпосередньо в момент подачі документів)

Вартість проїзду з Києва безпосередньо до місця проходження практики складає 110 євро. Виїзди з Києва до місця практики в Данії по вівторках, п’ятницях та суботах від залізничного вокзалу.

Вартість наших послуг складає: 1100 євро ( контракт на 12 місяців з повним супроводом та складаням річного звіту). Ви сплачуєте лише 100 євро предоплати, всю іншу суму  сплачуєте  через 2 місяці після початку практики в Данії.

Послуги включають:

  • пошук місця практики за Вашими критеріям та побажаннями
  • проведення переговорів з роботодавцем та оформлення договору про проходження практику
  • оформлення візових формулярів та консультація на етапі  подання  документів до візового центру Данії
  • організація та бронювання транспорту з Києва  безпосередньо до місця практики

інформаційна підтримка після прибуття на місце практики, а також оформлення всіх необхідних документів в місцевих органах самоврядування, а саме: реєстрація в Комуні, оформлення  безкоштовного медичного страхування, реєстрація в податковій службі, відкриття розрахункового рахунку для отримання заробітної плати.

Зверніть увагу

Основна частина послуги нашого агентства сплачуються після отримання дозволу на практику. У випадку  якщо Ви  фінансово не спроможні внести повну суму оплати за  оформлення всіх необхідних документів наша компанія може запропонувати Вам  розстрочку платежу (за детальною інформацією звертайтесь до наших консультантів за

тел. +380965230209,+380509266987)

Тривалість розгляду візи в імміграційній службі складає  біля двох місяців.

Загальна вартість витрат на оформлення програми складає: 1925 євро*

*Дана сума є остаточною, додаткових платежів  вносити не потрібно.

Вартість проживання

Роботодавець надає комфортабельне житло з усіма зручностями  за додаткову плату яка становитиме 1700-2700 данських крон (250-350 євро) на місяць. Житло розташоване на  території  ферми або поблизу з  наданням  транспорту (машина, скутер, або велосипед.)

Вартість харчування

Студент харчується самостійно. Витрати на харчування в середньому на одну людину складуть 100 євро в місяць.

Ціни на продукти можна переглянути за посиланням нижче:

http://www.lidl.dk/da/index.htm

https://netto.dk/tilbud/#

https://etilbudsavis.dk/

Вакансії на практику роботу в Даніїї